KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12507424
nr 1250 7424
Oidentifierad konstnär. Ornässtugan. Omkring 1900, ej signerad. Olja på pappannå, 36x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:13:31
100 kr
150 kr